ONLİNE ALIŞVERİŞ İYİ Kİ VAR

Bu sıralar hepimizin kullandığı hatta en çok kullandığı bir durumdan bahsetmek istiyorum.Evde kaldığımız şu sıralar kendimizi alışverişe verdiğimiz diye bir gerçek var.
Türkiye’de belirli bir kesim zaten ihtiyaçlarını alışveriş sitelerinden yapıyordu.Ama şuan online alışveriş en iyi fikir oldu.Bu durum bana göre zorunluluk değildi ama kimisine göre şuan zorunluluk.
Siparişini verdiğimiz bir şeyin kapımıza kadar getirilmesi harika bir durum.Özellikle de evde bebeği olan anneler için.Mesela bizim için 🙂
Bebeklerimiz için bez , mama , kıyafet alışverişi yapıyoruz.Sadece bebeklerimiz için değil kendi ihtiyaçlarımız içinde çok fazla kullanır olduk.Bazen ihtiyaçtan çıkıp mutlu olmak içinde tutkunu olabiliyoruz.Tabii kızımın önceliğimiz olduğunu itiraf edebilirim.Genellikle her anne içinde bu böyledir.
Benim kızımın da büyüdükçe kıyafetleri küçük gelmeye başladı. İhtiyaçlarını almak için dışarıya çıkmaktansa alışverişimizi online olarak yapıyoruz.Böylelikle hayatımızı kolaylaştırmak mümkün hale geliyor.
Evimizde yaşadığımız bu lüks bence iyi ki var . 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.